Annelerin içi rahat etsin diye…

Vestel’den zararlı oluşumları %99,99 oranında ortadan kaldıran çamaşır makinesi

 

Vestel teknolojiye ayak uyduran değil, yön veren konumunu pandemi döneminde bir kez daha kanıtladı. Bunun en güzel örneklerinden biri iki yıl önce Vestel’in,Avrupa’nın en önemli tüketici elektroniği fuarlarından IFA’da tanıttığı Gün Işığı teknolojisi. Güneş ışığından beslenen temiz havanın doğal koruyucu olduğu bilim insanları tarafından kabul edilen bir gerçek. Güneş ışığı yaşamımızı beslerken, aynı zamanda temas ettiği noktalarda hava kalitesini arttırarak bizi zararlı oluşumlara karşı koruyor. Vestel’in Güneş ışığından ilham alarak geliştirdiği Gün Işığı Teknolojisi işte tam burada hayatlarımıza dokunuyor ve derdimize derman oluyor. Vestel, yaşam kaynağımız güneşten ilham alarak ‘Gün Işığı Teknolojisi’ni geliştirdi, bu teknolojiye sahip buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri, klimalar üretti.

Vestel’in bu teknolojiye sahip beyaz eşyalarını tüketicinin beğenisine sunması pandemi dönemine isabet etti. Mücadele ettiğimiz salgının getirdiği ekstra hijyen koşulları da tüketiciyi satın alma eylemi sırasında etkiledi. İçerisindeki havayı temizleyen buzdolabı, yaydığı doğal ışık ile zararlı oluşumları engelleyen bulaşık makinesi, özel ışıklarla yıkadığı çamaşırlarda ekstra hijyen sağlayan çamaşır makinesi ve özel teknolojili süpürgeler yoğun ilgi gördü.

T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı Vestel Gün Işığı Çamaşır Makinesi bakterileri %99.9 oranında yok ediyor

Vestel’in gün ışığı teknolojili çamaşır makineleri 4 farklı program ile tüketicilerin ihtiyaçlarına tam olarak karşılık veriyor. Çamaşırlara özel ışık vererek ekstra hijyenik yıkama gerçekleştiren bu teknoloji sayesinde yüksek düzeyde hijyen elde edilirken, kazan hijyeni de sağlanıyor. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı akredite test laboratuvarı Ekoteks Laboratuvar ve Gözetim Hizmetleri tarafından yapılan testlere göre hastane ortamında kolaylıkla bulunan bakteriyi yüzde 99.9 oranında çamaşırlarınızdan uzaklaştırır. Bu üründe ayrıca yer alan özel olarak geliştirilmiş Alerji Uzmanı programı, alerjen (kedi, köpek, polen, ev tozu akarı, yaşayan ev tozu akarı) ve bakterileri çamaşırlarınızdan etkin bir şekilde uzaklaştırıyor. Alerji Uzmanı programı T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı akredite test laboratuvarı Ekoteks Laboratuvar ve Gözetim Hizmetleri A.Ş. ve uluslararası alerji merkezi ve bağımsız test kuruluşu Allergy UK tarafından test edilip onaylandı. Hem bebeklerimizin hassas ciltlerini korumaya hem de alerjik bebeklerin kıyafetlerini güvenle steril hale getirmeye destek olan bu çok özel makine annelerin beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.

Susus Gün Işığı özelliğiyle 29 dakikada hijyen

Vestel’in Susuz Gün Işığı adını verdiği program bu dönem tam da ihtiyacımız olanı sunuyor. Su kullanmadan sterilizasyon sağlayan, özel tambur hareketleriyle her yüzeyin gün ışığına maruz kalmasını sağlayan program sayesinde yıkamaya ihtiyaç duyulmuyor. Özel ışıkla 29 dakikada çamaşır, ayakkabı, kağıt para, kredi kartı, cüzdan gibi günlük hayatta sık temas edilen birçok eşya kolayca hijyenik hale geliyor.

Gün Işığı Teknolojili Buzdolabı, gıdaların temas ettiği havanın kalitesini artırıyor

Gün Işığı teknolojisi, buzdolabı içindeki havayı temizliyor ve gıdaların temas ettiği hava kalitesini artırıyor. Bu sayede her türlü gıda daha uzun süre daha taze ve doğal bir şekilde korunuyor. Bu da biz annelerin en dikkat ettiği şeylerden biri.

Vestel Gün Işığı Inverter Klimalar ile tertemiz ortam havası, Vestel Gün Işığı Bulaşık Makinesi ile ekstra hijyen

Vestel Gün Işığı Inverter Klimalar hijyen sağlıyor, çok kademeli filtreleme sistemiyle tertemiz bir ortam havası sunuyor. Bu teknoloji bulaşık makinesinde ise yaydığı doğal ışık ile zararlı oluşumları engelliyor, ekstra hijyen sağlıyor. Gün Işığı teknolojisinin yanı sıra UV-C özellikli çamaşır makineleri, UVON, ION ve UV-C teknolojili bulaşık makineleri, yine UV özellikli klimalar, bakteri ve virüs önleyici fonksiyonla sahip termosifonlar ve hava temizleme cihazları gibi ürünler biz tüketicilerin hayatını kolaylaştırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir