Snoopy İle Yılbaşı Macerası Maltepe Park’ta!

Anadolu yakasının gözde alışveriş ve yaşam merkezi Maltepe Park’ın yılbaşı şenliğine çocukların en sevdikleri çizgi film karakterlerinden Snoopy konuk oluyor.

21-29 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek Snoopy Yılbaşı Macerası etkinliğine katılacak minikleri maceralarla dopdolu yeni bir yıl bekliyor.

Kolay ulaşılabilir lokasyonu, bünyesinde bulundurduğu marka karması, geniş yemek alanı ve dinamik eğlence alanlarıyla ziyaretçilerine farklı deneyimler yaşatan Maltepe Park AVM, çocukların yılbaşı heyecanına, dünyaca ünlü çizgi film karakteri Snoopy ile eşlik ediyor.

Maltepe Park’ın minik ziyaretçileri, 21-29 Aralık tarihleri arasındaki Snoopy Yılbaşı Macerası etkinliğinde Snoopy maskotuyla birbirinden eğlenceli fotoğraflar çekilerek sevdikleri çizgi dizi karakterini daha yakından tanıma fırsatını yakalayacak.

Kimsesiz çocuklar yeni yılı büyük bir gülümsemeyle karşılayacak…

Maltepe Park AVM’de gerçekleşecek Snoopy Yılbaşı Maceraları etkinliğine katılacak çocuklar, beraberinde ufak hediyeler ve oyuncaklar getirerek, etkinlik alanında hediye paketi yapacak. Hazırlanan hediye paketleri hediye kutusunda toplanarak etkinlik sonunda Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağışlanacak. Minik misafirler paylaşmayı öğrenmenin yanı sıra kimsesiz çocukların hayatına unutamayacakları bir dokunuş yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir