Hasbro Gaming Kutu Oyunları ile Yılbaşı Gecesine Eğlence Katıyor

Hasbro Gaming Kutu Oyunları ile Yılbaşı Gecesine Eğlence Katıyor

Dünyanın en iyi oyun deneyimini yaşatma hedefiyle çalışan
Hasbro Gaming, bu sene de yeni yılı evde karşılamak isteyenlerin gecesine en sevilen kutu oyunlarıyla eğlence katacak.

Hasbro Gaming, yeni yılı evlerinde sevdikleriyle karşılamak isteyenler için en sevilen kutu oyunlarıyla keyiflianlar vadediyor. Heyecanla beklenen yılbaşı gecesinde hem yetişkinlerin hem de çocukların birlikte oynayabileceği Monopoly, Jenga, Tabu ve Tabu XL oyunlarıeğlenceyi ikiye katlıyor.Aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşamanız için Hasbro Gaming’in bol kahkaha garantili kutu oyunlarından birini seçmeyi unutmayın.

Hasbro Kutu Oyunları

Monopoly: Dünyanın en sevilen emlak ticareti oyunu Monopoly, herkese oyunda bile olsa emlak kralı olma şansı veriyor. Siz de piyonunuzu seçin, Başlangıç noktasına yerleştirin ve hayallerinizdeki servete kavuşmak için mülkler satın alıp satın, anlaşmalar yapın. Unutmayın, zirvede sadece bir kişiye yer var!

Jenga: Jenga ile yılbaşında eğlence patlamasına hazır olun! Arkadaşları, yeteneği, gizemi, kahkahayı ve biraz da şansı bir araya getiren bir oyun deneyimi ister misiniz? O zaman Jenga’yı deneyin! Bu, oynayan herkesin heyecandan yerinde duramayacağı, yerçekimine meydan okuyan harika bir oyun. Jenga’da amaç tahta blokları çekerek kulenin üstüne koymak, tabii kuleyi devirmeden!

Tabu: Diyolaglarıyla ünlü, kahkaha yüklü efsane Tabu ile yılbaşı partinizde eğlenceyi garantileyin. Üstelik Oyun Değiştirme Zarı ile oyun 5 farklı şekilde oynanabiliyor.

Tabu XL: Tabu XL, yılbaşı partileri için bol kahkahalı ve sıra dışı bir oyun… Bu oyunda kelimeleri sadece Tabu kelimelerini kullanmadan değil sınırlı sayıda kelimelerle çizerek ve mor kuklayı kullanarak da anlatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir