Fisher-Price® İle Çocuk Olma Zamanı

Her zaman annelerin ve bebeklerin yanında olan Fisher-Price®, sömestr tatilini fırsat bilerek 18 – 24 Ocak tarihleri arasında çocuklar için birbirinden güzel etkinlikler düzenledi. Akmerkez’de gerçekleştirilecek olan etkinliklerde yürüteç yarışından kostüm köşesine, ritim atölyesinden, çanta boyamaya kadar pek çok aktivite yer alacak.

Fisher-Price®, 18-24 Ocak tarihleri arasında her gün Akmerkez’de gerçekleşecek etkinliklerde hem çocuklar hem de anneleri eğlenecek.

Kanguru takarak yarışmaya başlayacak olan anneler önlerine çıkan minik engelleri aşmaya çalışacaklar. Yeni yürümeye başlayan bebeklerin yürüteç yardımıyla yapacakları yarışma, heyecanı doruklara taşıyacak. Anne ve bebeklerin kılıktan kılığa girebilecekleri kostüm köşesinde komik dakikalar yaşanacak. Eğiti kitapların okunacağı hikaye saatinin ardından duyusal oyunlar oynanacak. Müzik tutkunu çocuklar için düzenlenen ritim atölyesinde, bu sefer notalara çocuklar yön verecek. Minikler bir köşede tekerlemeli bebek masajıyla rahatlarken 3 yaş üstü çocuklar Thomas baskılı bez çantaları diledikleri gibi boyamanın keyfine varacak.

Fisher Price®, Thomas ve Arkadaşları, Mega Bloks oyuncaklarının deneyimlenebileceği alanda dileyen çocuklar oyun hamurlarıyla yaratıcılıklarını geliştirecekler. Fisher Price®, sömestr tatilini dolu dolu geçirmek isteyen herkesi Akmerkez’e bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir