Çocuklardan Sevdiklerine Kalpli Çerçeve

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu sevdiklerine hediye edebilecekleri ‘Kalpli Çerçeve’ tasarlayacak, birbirinden keyifli tiyatro oyunları izleyerek eğlenceli bir hafta sonu geçirecekler.

15 Şubat Cumartesi günü ‘Dünyayı Kurtaran Çocuk’, 16 Şubat Pazar günü ise ‘Benim Güzel Pabuçlarım’ adlı tiyatro oyunları Trump Çocuk Katı Trumpland Sahnesi’nde sergilenecek. Her iki tiyatro oyunu da saat 13.00’te sahnelenecek.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların neşe dolu saatler geçirmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, ‘Kalpli Çerçeve Tasarlama Atölyesi’. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek olan atölyede çocuklar, çerçeveleri hayal güçlerini kullanarak renklendirecekler, sevdiklerine hediye edebilecekler. 14.00 – 16.00 saatleri arasında gerçekleşecek ‘Kalpli Çerçeve Tasarlama Atölyesi’nde, çocuklar hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecek.

Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz…Çocuklardan sevdiklerine ‘kalpli çerçeve’…15-16 ŞubatÇocuklardan sevdiklerine ‘kalpli çerçeve’…15-16 Şubat

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir