14 Şubat’ta Sevdiklerinize Vereceğiniz En Anlamlı Hediye Bir Çocuğun Gülümsemesi Olsun!

HER ŞEY SEVGİ İLE BAŞLAR

Sevgililer Günü’ne kısa bir süre kala sevdiklerine hediye almak isteyen kişiler özel bir hediye bulmak istiyor. Bu özel günde sevgisini göstermek isteyenler Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı- Cerebral Palsy Türkiye’nin Sevgililer Günü için hazırladığı isme özel sertifikalar ile sevdiklerine anlamlı bir hediye armağan ediyor

14 Şubat’ın yaklaşması ile hediye telaşı başladı. Herkes sevdiklerine yaratıcı ve farklı bir hediye vermek isterken bu hediyenin anlamlı ve unutulmaz olmasına önem veriyor. Cerebral Palsy Türkiye’nin hazırladığı kişiye özel Sevgililer Günü sertifikaları ile sevdiklerinin adına bağış yapanlar hem sevdiklerini hem de Cerebral Palsy’li çocukları mutlu ediyor.

Sevginin en güzel anlatıldığı 14 Şubat’ta başka kişilerin hayatlarına dokunarak bu sevginin daha da yayılması için Cerebral Palsy Türkiye’ye destek vererek bir çocuğun daha gülümsemesine destek olabilirsiniz.

Cerebral Palsy Türkiye (Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı), Türkiye’de Cerebral Palsy (CP) konusunda en geniş hizmet yelpazesine sahip ilk ve tek kuruluştur. Cerebral Palsy’li çocuk ve erişkinlerine teşhis, tedavi, rehabilitasyon ve eğitim hizmeti sağlayarak, meslek sahibi olmaları ve sosyal hayatta daha fazla yer almaları için gerekli faaliyet ve gayretlerde bulunur. İstanbul’un Ataşehir ilçesinde 35 dönüm alan üzerinde; Metin Sabancı Özel Eğitim Okulları, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri ve Aile Danışma Merkezi bulunan Vakfı, kurulduğu günden bugüne 30 binden fazla çocuk ve ailesine hizmet verdi ve destek oldu. 1972 yılından beri, şeffaf ve hesap verebilirlik prensipleriyle hizmet veren Vakıf, konu hakkında bilinirliği artırmak ve çocuklara daha çok destek sağlayabilmek için 2018 yılı Eylül ayından itibaren “Cerebral Palsy Türkiye” markasıyla yoluna devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.