Lıerac’ın Vücut Ürünleri İle Pürüzsüz, Sıkı Ve Nemli Bir Cilt!

Nemli, selülitsiz, sıkı ve pürüzsüz bir vücut için çözüm Lierac’tan! 40 yıllık güzellik tecribüesi ile Lierac, cilde sıkılık ve dolgunluk veren, cildi derinlemesine besleyen ve selülit görünümünü düzelten vücut ürünleri ile pürüzsüz ve canlı bir cildin anahtarını sunuyor.

BODY-SLIM CRYOACTIVE KONSANTRE İNATÇI SELÜLİT GÖRÜNÜMÜNE KARŞI ETKİLİ VÜCUT KREMİ

Lierac, kadınların %90’ının ortak problemi olan selülite çözüm sunuyor! Body Slim Cryoactive Konsantre, yağ hücrelerini dondurarak yok eden “soğuk lipoliz” yönteminden ilham alıyor. Konsantre uygulandığında anında soğukluk etkisi yaratarak selülitli bölgedeki yağ depolayıcıları (beyaz adipositler), yağ yakıcılara (kahverengi adopositler) dönüştürerek sıkılaşma aksiyonu sağlıyor. İçeriğindeki pro-irisin ile yağ yakıcı özelliği olan irisin proteinin salgılanmasını artırarak yağ yakımını sağlıyor ve yeniden oluşumunu engelliyor. Formülünde bulunan aktif kafein kompleksi (%10), lotus çiçeği, beyaz söğüt ve biyoteknolojik peptid ile yağ yakımı sağlıyor. Masaj yapmayı kolaylaştıran krem dokusu ve iris, gül yasemin notalı imza Lierac kokusu cildinize hem pürüzsüz hem de nemli bir doku kazandırıyor. 7 günden itibaren sıkılaşan ve selülit görünümü azalan bir cilt sunuyor.

Fiyat: 389 TL

BODY SLIM GLOBAL

Kadınların %90’ı için büyük bir problem olan selülite Lierac’ın çözümlerinden biri olan, Body Slim Global sıkılaştırıcı, güzelleştirici ve selülit karşıtı bir vücut losyonu olarak vücut hatlarını yeniden şekillendirmenin yollarını sunuyor. İçeriğindeki aktif kafein kompleksi ile yağ depolayıcıların (beyaz adipositler) boyutlarını küçültüyor, pro-irisine ile şeker tutulumunu önlüyor ve WTB sistemi ile yağ depolayıcıları, yağ yakıcılara (kahverengi adiposit) dönüştürüyor. Soğuk lipoliz tekniğinden ilham alınarak geliştirilen bu vücut losyonu 7 günde gözle görülür bir fark yaratıyor ve çukurlaşmış görünümden cildi arındırarak hızlı bir düzelme sağlıyor. Masaj aleti ile kullanıldığında etkisi 2 katına çıkan kremin, derinlemesine soğuk etkili jel yapısı masaj yapmayı kolaylaştırıyor ve vücut hatlarının yeniden şekillenmesinin en rahatlatan yolunu sunuyor.

Fiyat: 364 TL

BODY LIFT EXPERT

SARKMA KARŞITI, SIKILAŞTIRICI ETKİLİ VÜCUT KONSANTRESİ

Diyet, sporu bırakmak, hamilelik, menapoz gibi pek çok sebeple sıkılığını kaybetmiş vücutlar için geliştirilmiş Lierac Body Lift Expert Sıkılaştırıcı Konsantre cildi yeniden şekillendirerek anında sıkılaşma etkisi sağlıyor. İçeriğindeki bezelye peptidi ile elastin ve kolajen sentezini artırırken lipozom ile daha canlı bir cilt görünümü sağlar. Çift hyalüronik asit ile derinlemesine dolgunlaştırıcı ve sıkılaştırıcı etki gösterir. Cilde rahatlık ve yumuşaklık veren pudralı, nemlendirici krem daha hacimli, daha sıkı ve canlı zinde bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor. Dairesel masaj hareketleri ile günlük ve/veya akşam sıkılık kaybı olan bölgelerinize uygulandığında taze ve ışıltılı bir cilt sunuyor.

Fiyat: 390 TL

BODY HYDRA MICROPEELING

PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ VE NEMLENDİRİCİ ETKİLİ VÜCUT PEELINGİ

Nemini kaybeden vücuda derinlemesine bakım sağlayan Body-Hydra, Lierac’ın ilk vücut peelingi Body Hydra Micropeeling’i sunuyor! Hem dolgunlaştırıcı hem de nemlendirici etkiye sahip peeling kremi bitkisel kökenli bambu silika ve mısır polilaktik asit ile zenginleştirilmiş mikrokapsüller ile cildi nazikçe derinlemesine arındırıyor. İçeriğindeki amber çiçeği ekstresi ile pürüzsüzlük, silisyum ile sıkılık, çift hyalüronik asit ile derinlemesine dolgunluk etkisi sağlıyor. İlk kullanımdan itibaren ışıltılı, yumuşak nemlenen , pürüzsüz bir cilt etkisi sunuyor. Hindistan cevizi glukoziti içeren jel; durulamadan hemen sonra bile nemli bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

Fiyat: 234 TL

BODY HYDRA VÜCUT SÜTÜ

Vücudu nemlendirerek, su kaybıyla ve ciltte biriken ölü hücreler ile savaşan, Body-Hydra serisi, Body-Hydra Vücut Sütü’ni ile karşınızda! Yaşlanma karşıtı vücut nemlendirme ile %100 daha dolgun ve %94 daha sıkı bir cilde ulaşmanızı sağlayacak Lierac Body-Hydra Vücut Sütü, 48 saat derinlemesine nemlendirilmiş bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor. Lierac Body-Hydra Süt, dolgunlaşmış, pürüzsüzleşmiş ve canlanmış bir cilt sunuyor.

Fiyat: 299 TL

BODY HYDRA VÜCUT KREMİ

Lierac, Body-Hydra ürünleri ile cildinizi nemine kavuşturacak bir bakım sunuyor! Body-Hydra Krem, içeriğindeki sıkılaştırıcı silisyum ve pürüzsüzleştirici amber ekstresi ile vücudu derinlemesine besliyor; yumuşak, ışıltılı ve nemli bir cilde kavuşturuyor. Dolgunlaştırma, pürüzsüzleştirme ve sıkıştırma etkisi ile düzensiz, cansız ve nemsiz bir cilde elveda diyor.

Fiyat: 259 TL

BUST-LIFT EXPERT

Lierac, Bust-Lift Expert göğüs bölgesindeki sarkmalara karşı eşsiz bir çözüm sunuyor. İçeriğindeki sıkılaştırıcı fındık oligapeptidi ile cildi sıkılaştırıyor, Japon mandalina eksteresi ile leke tedavisi yapıyor, pürüzsüzleştirici ve düzenleyiciler ile sıkılaşmış ve sarkmamış bir göğüs dekoltesine sahip olmanın yollarını sunuyor. %83 daha pürüzsüz ve %75 daha sıkı bir cildin yolu paraben içermeyen Lierac Bust-Lift Expert’ten geçiyor.

Fiyat: 289 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir