Kral Şakir ile Banyolar Çok Keyifli!

Yeni Johnson’s Kral Şakir Serisi ile Banyoda Keyifler Kıyak, İçimiz Çok Rahat!

İyiliği ararken en yüksek standartları aşan Johnson’s, Türkiye’nin en çok seyredilen çizgi filmi ve en çok sevilen çocuk karakterleri arasında yer alan Kral Şakir ile iş birliğine imza attı. Çocuklar için banyo yapmayı daha eğlenceli hale getirecek olan Johnson’s Kral Şakir serisi 3 farklı çeşidiyle raflarda yerini aldı.

Formüllerini mükemmelleştirmek için 125 yıldır çalışan Johnson’s, doğal kaynaklı içerilerle üretilmiş, paraben, sülfat ve boya içermeyen ürünleriyle her yaş grubu için eşsiz bir banyo deneyimi vadediyor. Anneler, sağlık uzmanları ve bilim insanlarından ilham alınarak geliştirilen ürünler, çocukların yaşla değişen ihtiyaçlarına da cevap veriyor. Yetişkinlere göre saçları 2 kat daha ince olan ve saç derisi 12 yaşına kadar gelişmeye devam eden çocukların saç bakım ürünleri yetişkin ürünlerine göre daha yumuşak olacak şekilde özel olarak tasarlanıyor.

Sadece bebeklerin ve çocukların ciltlerine uygun yüksek kalitedeki bileşenleri seçen Johnson’s, saf su kadar yumuşak olan Gerçek Göz Yakmayan® formülünü şimdi Türkiye’nin en sevilen çizgi film karakteriyle bir araya getirerek tüm yaştan çocuklara banyo yapmayı sevdirecek bir iş birliğine imza atıyor.

Kral Şakir Karakterleri Banyonuzda!

Son yıllarda çocukların en sevdiği çizgi film karakteri haline gelen Kral Şakir artık Johnson’s ürünlerinin üzerinde banyolara misafir oluyor. Çocuklar için banyo yapmayı daha keyifli hale getirecek olan seri annelerin de en büyük yardımcısı olmaya aday.

Pediatrist tarafından test edilen Johnson’s Kral Şakir serisi, bebekler ve çocuklar için zararlı olabilecek hiçbir birleşeni içermeyen, hipoalerjenik bir formüle sahip. Boya, sabun ve SLS/SLES içermeyen seri mutlu bir banyo deneyimi için ihtiyacınız olan her şeye sahip.

Johnson’s Boyasız Şampuan

Bebeklerin gözleri için saf su kadar yumuşak olan Gerçek Göz Yakmayan® şampuan boya, sabun ve SLS/SLES içermeyen formülü ile çocukların saç derisini nazikçe temizlemek için özel olarak tasarlanmıştır.

Çocuklar için Işıldayan Parlaklık

Argan yağı ve ipek proteinleri içeren Işıldayan Parlaklık Şampuanı ipeksi pürüzsüzlükte, sağlıklı görünen saçlar için saçların doğal ışıltısını ortaya çıkaracak şekilde tasarlanmıştır.

Çocuklar için Söz Dinleyen Saçlar®

Johnson Söz Dinleyen Saçlar™ Şampuanı, %75 daha fazla düğüm ve dolaşıklığı açtığı kanıtlanan bir rutinin parçası olarak özel olarak tasarlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir