Butterfly Cold Chocolate

Çikolatanın En Serinletici Hali Butterfly Cold Chocolate

Butterfly,yepyeni bir lezzet ile karşınızda. Butterfly, ferahlatan Cold Chocolate ile “Bean to Bar” ustalığını sıcak yaz günleri için ferahlatan soğuk çikolata olarak sunuyor. Butterfly’ın, %74 Tanzanya çikolatası, yulaf sütü ve bal ile hazırladığı Cold Chocolate, yazın sıcak günleri için benzersiz ve ferahlatan bir seçenek…
Bean to Bar çikolatanın Türkiye’deki öncü markası Butterfly, 17 yıldır dünya standartlarında çikolatanın Türkiye’deki temsilciliğini yapıyor. Butterfly, şimdi de Tanzanya’dan özenle seçtiği çekirdeklerle yapılan Cold Chocolate ile çikolataseverlerin sıcak günlerde yanından ayırmayacağı bir lezzet vaat ediyor.
Tanzanya çekirdeklerinden %74 oranında hazırlanan çikolata, yulaf sütü ve bal ile yoğunluğu azaltılarak soğutuluyor ve yaz günleri için ideal Cold Chocolate hazırlanıyor. Ferahlatan etkisini en iyi şekilde hissetmek için ise Cold Chocolate’ın buzla tüketilmesi tavsiye ediliyor.
Butterfly Cold Chocolate’ın %74 oranındaki Tanzanya çikolatası için, Tanzanya’daki çiftliklerden güneşte kurutulmuş ve fermente edilmiş olarak alınan organik kakao çekirdekleri ayıklanıp seçiliyor. Daha sonra seçilen çekirdekler kavurma ve kabuğundan ayırma prosesinden geçiyor. Son olarak elde edilen “nibler” konçlama sürecinde istenilen kakao oranına göre şeker de ilave edilerek likit hale getirilip, kalıplamaya hazır oluyor. Tüm bu süreçte herhangi bir katkı maddesi kullanılmadan, çekirdeğin tat notaları ortaya çıkarılarak çikolataya son hali veriyor.
Butterfly Chocolate, dünya trendlerini yakından takip eden ve keşfetmeye, öğrenmeye ve yenilenmeye hiç durmadan devam eden dinamik vizyonu ile çikolataseverlere lezzetli seçenekler sunmayı sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir