Hilton İstanbul Bakırköy’de Marmara Denizi Eşliğinde Rüya Gibi Bir Düğün

İstanbul Bakırköy’de panoramik deniz manzarasına sahip Hilton İstanbul Bakırköy, her türlü beklentinizi karşılayacak davet alanları ve deneyimli servis ekibiyle en özel gününüzü unutulmaz kılmak ve rüya gibi bir düğün yaşatmak için sizleri bekliyor.

Hem modern ve şık salonları, hem de geniş yeşil alana sahip muhteşem bahçesiyle farklı mekanlar sunabilen Hilton İstanbul Bakırköy, konuklarının eşsiz bir düğün gerçekleştirmesi için her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlıyor.

Panoramik deniz manzarası ve 440 metrekarelik alanıyla Marmara Salonu; 1215 metrekarelik alana, 6 metre yüksekliğe ve 1500 kişi kapasiteye sahip şehrin en büyük salonlarından Grand Balo Salonu ve 500 kişi kapasiteli 800 metrekarelik yeşil alandaki Bahçe alanlarıyla hem çiftlere hem de misafirlerine keyifli ve konforlu bir akşam vadediyor.

Hilton İstanbul Bakırköy düğünlerinde tüm hizmetler, Hilton kalitesini konuklara sunmak üzere tasarlanıyor. Hayatınızın en önemli gününde eşsiz bir menüyle sevdiklerinizi ağırlayacağınız rüya gibi bir düğün için Hilton İstanbul Bakırköy,sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir