The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un Benzersiz SPA ve Bakım Ayrıcalıklarıyla Cildinizi ve Zihninizi Kışa Hazırlayın

The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, güzel geçen bir tatil sonrası ihtiyacınız olan tüm bakım ve iyi yaşam ayrıcalıklarını 3500 metrekarelik huzurlu bir alanda sunuyor. The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un ambiyansıyla göz kamaştıran lüks vahasında; iki adet güzellik odası ve 11 lüks bakım odası bulunuyor. Geniş vahada; meditasyon ve içsel rahatlama için dizayn edilmiş ısıtmalı detox ve hücre yenileme özelliklerine sahip Gharieni MLW Amphibia bakım kapsülünün bulunduğu bir VIP odası yer alıyor. Aynı zamanda deneyiminizin keyfini çıkaracağınız, bahçeye açılan bir dinlenme odası bulunuyor. Dingin atmosferiyle öne çıkan bakım odalarına; sauna ve buhar odalarına sahip soyunma odaları, kadın ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanmış özel Türk hamamları ve bir kapalı havuz eşlik ediyor. En son teknoloji modern ekipmanlarla donatılmış fitness merkezi ise spor yaparken sizi motive edecek geniş alanı, büyük bir hassasiyet ile hazırlanmış hijyen kuralları, kişisel tercihinize göre grup veya özel ders olanakları ile tüm beklentilerinizi karşılıyor. The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un sunduğu sauna ve spa imkânı spor sonrası maksimum keyif almanızı da sağlıyor.

Kışa sağlıklı bir vücut rahatlamış bir zihin ile girin

The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul gündelik hayatın stresinden uzaklaşmak, kışa yenilenerek girmek isteyen tüm misafirlerine Elite Sağlıklı Yaşam Üyeliği, Platinum Sağlıklı Yaşam Üyeliği, Elite Spa Üyeliği ve Platinum Spa Üyeliği, olmak üzere dört farklı ayrıcalıklı üyeliği ile kapsamlı bir hizmet veriyor. Sağlıklı yaşam üyelikleri, fitness club ve havuz kullanımı, sauna ve buhar odası erişimi gibi ayrıcalıkları ile sunarken, spa üyelikleri ise masajlarda ve bakımlarda seçenekler sunuyor. Her bir paketin içerisinde bulunan özellik ve kapsamlar kişisel tercihe göre şekillenerek ihtiyacınız doğrultusunda en iyi hizmeti almanızı sağlıyor.

Cildinizi güneşin etkilerinden arındırın

Güneşin, bulunduğumuz aylardaki etkilerini The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un birbirinden ayrıcalıklı bakımlarıyla en aza indirgeyebilirsiniz. Bakımlar içerisinde yer alan “Secend Peau”; %80 oranında hyaluronik asit içeren özelliği ile cildi yeniliyor ve güneşin etkilerini azaltıyor. “CO Facteurs” bakımı ise içeriğinde bulunan göz maskesi, pigmentasyon maskesi, dekolte maskesi gibi 70 dakikalık yoğun bir bakımla cildin tüm ihtiyacını karşılıyor. Biologique Recherce’in her bireyin cilt durumuna göre uyarlanmış kremleriyle tasarlanan bu özel bakımlar güneşin cildinize verdiği hasarları maksimum seviyede iyileştirerek gözle görülür bir sonuç almanızı sağlıyor.

Yeni nesil bir detoks tedavisi olarak bilinen ve “Far Infrared” teknolojisiyle plazma ve ışığı bir araya getiren MLX ݳDome ise cildi tüm ölü deriden arındırıyor. Kışa yepyeni bir cilt ile girmek isteyenlerin favori tedavi yöntemi olan MLX ݳDome ©Gharieni yüz ve vücut bakımı olmak üzere iki farklı metot ile uygulanabiliyor. Özellikle kan dolaşımını artırıp hücre yenilenmesini destekleyen MLX ݳDome metabolizmayı hızlandırarak yüz ve vücutta detoks etkisi yaratıyor.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir