Yeni Yılda Cildinizi Clinique Moisture Surge Ailesiyle Şımartın

Moisture Surge 100H Nemlendirici:

Günlük hayatta sürekli karşılaştığımız ancak yüzleştiğimizi farkında olmadığımız mevsimsel değişimler, hava kirliliği, soğuk hava ve seyahat gibi dış etkenler cildimizin nem bariyerinin zayıflamasına sebep olur.

Olumsuz koşullara maruz kalan cildin nem dengesini korumak ve cilt bariyerinin güçlenmesini sağlamak için geliştirilen Moisture Surge 100H Nemlendirici, cildin dış koşullara karşı direnç kazanmasını sağlıyor.

Moisture Surge, 100 saate kadar nemlendirme sağlarken, Otomatik Yenileme Teknolojisi sayesinde cildin kendi kendini nemlendirmeye devam edebilmesi için kendi su kaynağını oluşturmasına destek oluyor. Yağsız formülü ile Moisture Surge, içeriğindeki iki temel bileşen olan hyalüronik asit ve aloe biofermenti ile çift etkili güçlü nemlendirme sağlıyor.

Moisture Surge 100 Saat Etkili Nemlendirici’nin Ardındaki Hikaye:

Clinique uzmanlarından, Uzman Dermatolog Dr. David Orentreich Moisture Surge içerisindeki bu teknolojiyi geliştirme amaçlarını “Cilt esnekliği, korunması gereken bir unsurdur. Cildin nem dengesi bozulduğunda ve kuruduğunda, cilt esnekliğini kaybetmeye başlar ve temel işlevleri yerine getirmesi zorlaşır.” şeklinde aktarıyor.

Clinique’in iki farklı moleküler ağırlığa sahip Hyalüronik asit içeren formülü, hidrasyonu artırmak için özel olarak geliştirilmiştir. Aloe biofermenti, cildi nemlendirken dolgun bir görünüm veren, içerik olarak zengin ve besleyici özel bir bileşendir ancak güçlü bir nem bariyeri için yalnızca Hyalüronik asit yeterli değil. Moisture Surge 100 Saat Etkili Nemlendirici içerisinde bulunan Aloe Vera biofermentleri 24-48 saat aralığında süren yoğun bir fermentasyon sürecinden geçirilerek elde ediliyor. Ardından yapılan detaylı testlerle ise Hyalüronik Asit, C & E Vitaminleri ve Aktif Aloe Vera Suyu ile bir araya gelerek cildin nem bariyerini güçlendirecek son derece etkili bir formül haline getiriliyor. Sonuç ise canlı, neme doymuş, güçlü ve parlak bir cilt!

Moisture Surge 96H Göz Kremi:

Su bazlı ultra hafif jel formülüyle 96 saat boyunca sürekli nemlendirme sağlayan Moisture Surge Eye, hassas göz bölgesini anında dolgunlaştırırken içeriğindeki kapsüllenmiş lipid kürelerle ince ve kuru göz çevresinin yeniden yapılandırılmasına yardımcı oluyor. Formülündeki aloe yağı (aloe vera yaprağı özü ve hindistan cevizi yağı harmanından oluşur) içeren kapsüllenmiş lipid küreler, antioksidanlar ve C ve E vitaminleri cildin nem bariyerini güçlendirmek için göz çevresinde koruyucu bir tabaka oluşturuyor.

İçeriğindeki suyu hapseden, iç içe geçmiş ve esnek polimerlerden oluşan Nem Tutucu Super Matrix teknolojisi sayesinde nemi ciltte bir mıknatıs gibi tutarken ve nem kaybını önleyici ince bir ağ gibi davranan bir göz kremi duydunuz mu? Moisture Surge 96H Göz Kremi bu özelliği sayesinde cildi daha pürüzsüz bir makyaj uygulamasına da hazırlıyor.

Moisture Surge 96H Göz Kremi Arkasındaki Hikaye:

96 saatlik yoğun nemlendirme sağlayan ve dolgunlaştırırken cildi besleyen ultra hafif, kabarcıklı, su bazlı jel dokusuyla anında cildi yeniliyor, göz çevresini sıkılaştırıyor ve aydınlatıyor! Ayrıca anında daha ferah ve nefes alan bir göz çevresine kavuşmak için masaj yaparak da uygulanabilirsiniz.

Göz çevresindeki cilt, yüzdeki cilde göre çok daha ince, daha hassas ve daha az yağ bezine sahip. Bu nedenle dehidrasyon ve yaşlanma belirtilerinin ilk görüldüğü yerlerden biridir. Lipidler, peptitler ve birbirinden farklı özler içeren formülüyle, makyaj öncesi kullanım için de ideal olan Moisture Surge 96H Göz Kremi; pürüzsüz, nemli bir görünümle gözlerin daha genç ve canlı görünmesine yardımcı oluyor. Kendi kendini yenileyen Lipid-Sphere Teknolojisi, E ve C vitamini içeren pembe ve yeşil kapsüllerin yanı sıra kabarcıklı, jelde asılı duran lipid açısından zengin Aloe Yağı içerir. Nem kaybını azaltmak ve cildin doğal nem deposunu yenilemek için çalışan Moisture Surge 9H Göz Kremi yeni yılda daha sağlıklı ve neme doymuş bir göz çevresi için vazgeçilmeziniz olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir