Tom Ford Beauty’nin En Özel Kokularıyla Yeni Yıla Hazırlanın

OUD WOOD EAU DE PARFUM

Egzotik tapınakların atmosferine yayılan tütsü kokusunun nadir bulunan Ud Ahşabı notalarıyla birleşiminden doğan dumansı koku parfüm konusunda risk almayı sevenlerin favorisi olacak. Anahtar notalarında sandal ağacı ve çin biberi bulunan bu baharatlı koku, Amber’in sıcak dokunuşuyla baştan çıkarıcı bir kombinasyon yaratıyor. Füme gri satranç taşı formunda tasarlanan sert hatlara sahip özel şişesinde satışa sunulan Oud Wood, benzersiz bir koku deneyimi sunuyor.

Koku Ailesi: Ahşap

Anahtar Notları: Nadir Ud Ahşabı, Sandal Ağacı, Çin Biberi

TOBACCO VANILLE EAU DE PARFUM

Tom Ford’un “Bana notalarındaki zengin baharat ve tütün harmanıyla İngiliz Centilmen Kulübünü anımsatıyor.” şeklinde tanıttığı Tobacco Vanille, vanilya ve kakaonun tatlı kokusunu sert ve modern tonka fasülyesi ve ahşap notalarıyla harmanlıyor. Zamansızlık ve sıcaklık hissi veren bu zengin parfüm kusursuz işçilikle oyulmuş çikolata rengi şişesinde satışa sunuluyor.

Koku Ailesi: Baharatlar

Anahtar Notaları: Tütün Yaprağı, Vanilya, Zencefil

SOLEIL BLANC EAU DE PARFUM

Egzotik adaların sıcak havasından ve güneşinden ilhamla tasarlanan Coco De Mer meyvesi notalarına sahip Soleil Blanc kokladığınızda sizi bambaşka bir dünyaya götürüyor. Amber çiçeği kokusunu baştan çıkarıcı kakule ve canlandırıcı Ylan Ylang ile harmanlayan parfüm güneşin ve lüksün sonsuzluğundan izler taşıyor. Beyaz mermersi şişe tasarımını altın renkli metal detaylar tamamlıyor.

Koku Ailesi: Amber Çiçeksi

Anahtar Notlar: Coco De Mer, Cardamom, Komoro Adalarından Ylang Ylang

LOST CHERRY EAU DE PARFUM

Egzotik siyah kiraz ve likörünün badem, Türk gülü ve yasemin aromalarıyla zenginleştirilmesiyle hazırlanan Tom Ford Beauty’nin ikonik kokusu Lost Cherry dalından henüz koparılmamış bir meyve gibi canlı ve güçlü bir koku sunuyor. Bademin acılığıyla kiraz likörünün yarattığı tezatlık soğuk kış günlerine sıcak bir dokunuş katarak tüm duyuları harekete geçiriyor. İçeriğindeki kiraz notalarından ilhamla renklendirilen bordo şişesi Lost Cherry’e ikonik bir görünüş katıyor.

Koku Ailesi: Sıcak Baharatlı

Anahtar Notalar: Siyah Kiraz, Tonka Fasülyesi, Badem

BITTER PEACH EAU DE PARFUM

Kokunun enerjisini ismindeki ve ana notasındaki nektardan alan Bitter Peach, şeftali ve kan kırmızısı portakal yağının eşliğinde kokuya tatlılık kazandırıyor. Yasemin ve zambak özününün kattığı çiçeksi dokunuşu ise kakule yağının baharatlı yapısıyla dengeleniyor. Bağımlılık yapa bu tatlı ama şehvetli koku sert formlarla tasarlanmış turuncu şişesinde sunuluyor.

Koku Ailesi: Nektari

Anahtar Notalar: Güneş Çiçeği, Davana Yağı, Sandal Ağacı

FABULOUS EAU DE PARFUM

Adı her şeyi anlatmaya yeterli, baş döndürmeye hazır mısınız? Tom Ford’un ikonik baharatlı, sıcak deri kokusunu gurme badem ve büyüleyici Süsen ile harmanlayan çekici kokusu Fabulous vazgeçilmeziniz olacak. Tüm rüyaları gerçeğe dönüştüren bu etkileyici kokuya Tonka Çekirdeği ve Ada Çayı Çiçeği eşlik ediyor. Çekiciliğini şişesine de yansıtan bu koku olgunlaşmış kirazları anımsatan koyu kırmızı tonlarındaki tasarımıyla satışta.

Koku Ailesi: Deri

Anahtar Notlar: Deri, Tonka Fasülyesi, Adaçayı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir