Yeni Yıl Hediyeleri Otizmli Çocuklar İçin Eğitime Dönüşüyor

2003 yılından bu yana “Otizm Spektrum Bozukluğu” olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacı ile çalışmalarını sürdüren Tohum Otizm Vakfı, hazırladığı ürünler ile otizmli çocukların geleceğine umut oluyor.

Yeni yıl sertifikaları ile otizmli çocuklara yeni bir gelecek

Tohum Otizm Vakfı bağış sertifikaları ile yeni yılda sevdiklerinizi mutlu ederken otizmli çocukların hayatına dokunabilir, onların gelecekleri için bir fırsat yaratabilirsiniz. Birbirinden özel dileklerin yer aldığı farklı tasarımlara sahip yeni yıl sertifikaları ile hem otizmli çocukları hem de sevdiklerinizi mutlu etme şansı yakalayacaksınız.

Sertifikaların yanı sıra renkleri ve şık tasarımı ile göz dolduran SuCo mataralar, portatif olarak yanınızda her an taşıyabileceğiniz termoslar, ofiste rahatlıkla kullanabileceğiniz kupa ve özel tasarım renkli taş bardak altlıkları, yeni yıl için farklı hediye seçeneklerine dönüşüyor.

Daha renkli yeni bir yıl

Rengarenk tasarımlara sahip, çizgili, kareli ve çizgisiniz seçenekleri ile çokça tercih edilen üçlü defter seti; zamansız ajanda, kullanım ve taşıma kolaylığı sağlayan mini not defterleri ile yeni yıla yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Şık defterlerin yanı sıra Mustafa Birdal’ın eşsiz çizimlerinin süslediği kalem setleri ile de yeni yıl dileklerinizi yazabilir ve sevdiklerinize iyilik hediye edebilirsiniz.

Tatlı başlangıçlar için tatlı hediyeler

Yeni yıla tatlı bir başlangıç yapmak isteyenler için farklı seçenekler sunan Tohum Otizm Vakfı, Tohum Dükkan üzerinden satışa sunduğu Divan ve Godiva çikolatalar ile herkesi eşsiz lezzetler ile bir araya getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir