Jo Malone London Sevgililer Günü Koleksiyonu

Büyüleyici güllerin sonsuz dünyasını sınırlı sayıda üretilen kokuları ve özel tasarım şişelerine sığdıran Cologne’lar ile hafif ve taze ya da derin ve yoğun kokulardan oluşan, farklı güllerin harmanlandığı koleksiyonu keşfedin!

Sadece imza parfümlerle değil ev ve vücut ürünleriyle de zenginleştirilen bu özel koleksiyonla anılarınızı güzel kokular eşliğinde sonsuz kılın. Kokusu tüm atmosfere yayılan Rose Blush mum hediyesiyle ortamı taze bir çiçek kokusuyla büyüleyin.

Jo Malone London Sevgililer Günü özel koleksiyon kokuları:

Red Roses:

Modern romantizmin özü. Menekşe yaprakları, bir tutam limon ve bahçeden henüz toplanmış gül kokusundan oluşan bir harman.

Üst Notası: Limon

Kalp Notası: Kırmızı Gül

Baz Notası: Bal Peteği

Rose Blush:

Havada asılı duran narin gül yaprakları hayal edin… Bu kırmızı pembe tonlarındaki yaprakların cazibesi, yaz aylarında gerçekleşen bir İngiliz yaz ziyafetinin anısından ilham alıyor. Taze fesleğen ve sulu Çin kirazı notasının, beyaz miski kucaklaması ile ortaya çıkan bu narin çiçek kokusu güllere modern bir dokunuş katıyor.

Üst Notası: Fesleğen

Kalp Notası: Gül

Baz Notası: Beyaz Misk

Rose Water & Vanilla:

Sevdiklerinizle paylaştığınız her anın tadını çıkarmak ve unutulmaz kılmak için hazırlanmış enfes bir gül kombinasyonu. Gül suyu ve rahatlatıcı vanilyanın Türk lokumu ile zenginleştirildiğini bu özel koku kremsi ve lezzetli bir his yaratıyor.

Üst Notası: Gül Suyu

Kalp Notası: Güllü Türk Lokumu

Baz Notası: Vanilya

Velvet Rose & Oud:

Yoğun Şam gülü; zengin, dokulu ve dumanlı Ud ağacı özleriyle sarılmış koku, pralin ve karanfil ile harmanlanıyor.

Üst Notası: Karanfil

Kalp Notası: Şam Gülü

Baz Notası: Ud Ağacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir