Dünya Markalarının En Gözde Çocuk Koleksiyonları Beymen’de

Beymen, dünyaca ünlü moda markalarının 2023 İlkbahar/Yaz çocuk koleksiyonları ile 0-12 yaş grubu için renkli, rahat, konforlu ve stil sahibi seçenekler sunuyor.

Dolce & Gabbana, pastel pembe ve yeşil tonlarıyla 2023 İlkbahar/Yaz sezonunda masalsı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Koleksiyonun canlı tonlardaki logolu rafya çantaları, miniklerin yaz kombinlerine şıklık katıyor.

Stella McCartney, 2023 İlkbahar Yazı için markanın oyuncu köklerine geri dönüyor. İkonik Stella yıldızlarıyla bahar mutluluğunu pekiştiren Stella McCartney 2023 Kids Koleksiyonu; gökkuşağı tonları, güncellenen papağan ve palmiye desenleriyle bezeli tasarımlarla göz kamaştırıyor.

Monogramları canlı renk geçişlerle güncelleyen Fendi 2023 İlkbahar Kids Koleksiyonu, 0-10 yaş grubundaki çocukların tüm ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunuyor.

Zimmermann, yazın tüm renklerini ve enerjisini yansıtan tasarımlardan oluşan 2023 İlkbahar Kids Koleksiyonu ile çocuklar için rengarenk bir dünya sunuyor.

Polo Ralph Lauren 2023 Kids Koleksiyonu, yaz stiline eğlenceli ve konforlu bir dokunuş yapıyor. Yıllardır eskimeyen Teddy Bear motifi, bu ilkbahar yazda en eğlenceli haliyle tasarımlarla buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir