Şimdi Daha Doğal ve Daha Çevreci

Pritt Stick Yapıştırıcı Yenilendi!

        

Dünyanın ilk stick yapıştırıcısı Pritt yenilendi. Çocukların el işi projeleri sırasında ellerinden düşürmediği stick yapıştırıcı Pritt, şimdi çok daha doğal ve çok daha çevreci…

 

Henkel’in üreticisi olduğu Pritt Stick Yapıştırıcılar, artık yeni nesil bir formülle tüketicisiyle buluşuyor. Yeni formül, kullanıcılara daha doğal ve yüksek performanslı çözümler ile birlikte, gelişmiş sürdürebilirlik de sunuyor. Yeni Pritt Stick Yapıştırıcılar, bünyesinde su dahil %97 doğal içerik barındırırken, stick ambalajı da %65’e kadar ileri sanayi geri dönüştürülmüş plastik içeriyor. 3 farklı boyda sunulan, tamamen geri dönüştürülebilir ürünler, çocuklara ve ebeveynlerine el işi projeleri için evde ya da okulda güvenli ve güçlü çözümler getiriyor.

 

Pritt’in doğal içerik oranı %97’ye çıkarıldı…

 

Çocukların güvenle kullanabilmeleri için patates nişastası, şeker ve su gibi doğal içeriklerden üretilen Pritt Stick, güvenli ve güçlü formülü sayesinde uzun yıllardır tercih edilen marka olmayı başarıyor. Henkel’in ürün geliştirme ekibi ise şimdi doğal içerik oranını %97 seviyesine çıkaran yeni bir formül geliştirdi. Üstelik ürünler, bilinen dayanıklılığından ve yüksek yapıştırma gücünden de hiçbir şey kaybetmedi. Pritt Stick Yapıştırıcı, güçlü bir yapıştırma etkisi sağlarken yapıştırılan malzemelerin belirli süre ile yeniden konumlandırılmasına da izin veriyor ve her zamanki uzun süreli performansını kullanıcılara sunuyor. Piyasadaki birçok ürüne göre formülünde daha az su bulunduğu için de kağıdı dalgalandırmadan kalıcı sonuç sağlıyor. Solvent içermeyen ürün, 20 santigrat derece suda çözünebiliyor.

 

Pritt, geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir malzemelerle doğayı koruyor.

 

Yeni Pritt Stick Serisi, doğayı ve çevreyi korumak için sürdürülebilirliğini de önemli ölçüde artırdı. Yeni stick yapıştırıcının dış ambalajı, tamamen geri dönüştürülmüş plastikten üretiliyor. Yeni ambalaj konsepti, ürün boyutuna bağlı olarak ileri sanayi geri dönüştürülmüş malzemelerin %65’e kadar kullanılmasını sağlıyor. Ayrıca, stick boşken tüm malzemeler tamamen geri dönüştürülebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir