Mutfaktaki Becerikli Yardımcınız: Arzum Hestia

Yemek pişirirken en çok zorlandığımız ön hazırlık sürecini keyfe çevirmeye ne dersiniz? Mutfaktaki en büyük yardımcınız Arzum Küçük Ev Aletleri’nin sizler için tasarladığı Hestia Multi Blender Seti ile artık çırpmak, doğramak ve karıştırmak çok kolay. Tasarımın teknoloji ile buluştuğu Hestia Multi Blender Seti, yüksek motor gücü ile saniyeler içerisinde doğrama, çırpma ve parçalama yaparak hayatınızı kolaylaştırırken oldukça sessiz çalışır.

Arzum Hestia Multi Blender Seti’nde bulunan 4 adet paslanmaz çelik bıçaklar, özel tasarlanmış tırtıklı yapısı ve sertleştirilmiş malzemesi sayesinde standart kenarlı bıçaklardan daha uzun süre keskinliğini muhafaza eder. Rendeleme ve dilimleme olmak üzere iki faklı bıçağa sahip Hestia Multi Blender, 1500 ml’lik haznesi sayesinde tüm malzemeleri tek seferde doğrama şansı sağlar. Çift çırpma ucuna sahip çırpıcısı sayesinde ise kek hamuru, mayonez gibi lezzetleri pürüzsüz ve kolaylıkla hazırlayabilir, sebze ve meyveleri kolayca ezmeye yarayan 800 ml’li ölçü kabı ile birbirinden lezzetli püreler ve çorbalar hazırlayabilirsiniz. Hestia Multi Blender, arzu ettiğiniz lezzetleri daha hızlı ve kolay hazırlayarak kendinize daha çok vakit ayırmanızı sağlar. Arzum Hestia Multi Blender Seti, günün her anında birbirinden sağlıklı ve lezzetli yemekler yaparken en büyük yardımcınız olacak.

Mürdüm, Dreamline, Nar, Toprak, Okyanus ve Gün Batımı renk seçenekleri ve estetik tasarımıyla mutfakların vazgeçilmezi olacak Arzum Hestia Multi Blender Seti’ni arzum.com.tr ve tüm online mecralardan satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir