Arzum Freshmix İle Evde Taze Meyve ve Sebze Sularının Tadını Çıkarın

Arzum’un sizler için tasarladığı, Arzum Freshmix Slow Juicer Meyve ve Sebze Presi kışa girerken vazgeçilmeziniz olacak. Sonbaharda vitamin desteği veren ve mevsim geçişlerinde bağışıklık siteminizi güçlendiren içecekleri hazırlarken hayatınızı kolaylaştıracak Arzum Freshmix Slow Juicer, sahip olduğu Yavaş Sıkım Teknolojisi ile de meyve ve sebzelerin tüm vitaminini korur. Mevsimin meyve ve sebzeleriyle sağlıklı içecekleri bol bol tüketmek istiyorsanız mutfağınızda Arzum Freshmix Slow Juicer’e yer açın.

Yavaş sıkım ile artan lezzet, artan sağlık.

Yavaş Sıkım Teknolojisine sahip, Arzum Freshmix Slow Juicer Meyve ve Sebze Presi sıkım esnasında herhangi bir ısı ortaya çıkarmadığı için besinlerin oksitlenmesinin önüne geçer. Sıkım işlemini gerçekleştiren burgu mekanizma, meyveleri rendelemek yerine sıkıştırıp ezerek meyve suyunun tamamen çıkmasını ve standart katı meyve sıkacakları ile kıyaslandığında daha fazla vitamin elde edilmesini sağlar. Yavaş Sıkım Teknolojisi, faz ayrışmasının da önüne geçerek çok daha lezzetli ve homojen meyve ve sebze suyu hazırlanmasını sağlar. Ayrıca Yavaş Sıkım Teknolojisi sayesinde titreşim ve gürültüyü en aza indirgeyen Arzum Freshmix Slow Juicer, düşük devirli güçlü motoru ile çalışırken oldukça sessizdir.

Arzum Freshmix Slow Juicer, meyve suyu ve posayı iki ayrı çıkışa ayırarak meyve suyunu en saf haliyle verir. Kolay kullanımının yanı sıra kolayca temizlenebilen Arzum Freshmix Slow Juicer’ın meyve suyu haznesinin yanı sıra posa haznesinin de bulunması kullanım sonrası temizleme derdini ortadan kaldırır. Ayrı ayrı 900 ml geniş posa ve meyve suyu haznesine sahip Arzum Freshmix Slow Juicer, tek seferde tüm ailenize yetecek meyve ve sebze suyu hazırlamanızı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir