Minions severler, bu koleksiyon kaçmaz!

  1. Reebok, Illumination iş birliği ile dünya çapında bir fenomen haline gelen ve gişe rekorları kıran ‘Minions’ serisinin gösterime girecek yeni filmi ‘Minions: Gru’nun Yükselişi’ için renkli bir koleksiyon hazırladı. Genç Gru’nun dünyanın en acımasız kötü adamı olma hayalini konu alan filmin ayakkabı koleksiyonu, 1 Ekim’de satışa sunuluyor. Minions koleksiyonu, hem yetişkinlere, hem de çocuk ve bebeklere özel beden seçenekleriyle geniş bir yaş skalasına hitap ediyor.

Minions’ın başarısı ve Reebok’ın geçmişten gelen cesur marka öyküsünü bir araya getiren Minions x Reebok koleksiyonu, 12 yaşında bir çocuğun hayalini anlatan yeni filmden ilham alıyor.

Minions x Reebok Question Mid “Gru’nun Laboratuvarı”: Genç Gru’nun basketbol sahalarının gördüğü en büyük “kötü adam” olan Allen Iverson için hayal gücünü kullanarak yeniden tasarladığı tarihi Question Mid modeli, gri-siyah yorumuyla öne çıkıyor.

Minions x Reebok Instapump Fury “Vicious 6”: Dünyanın en büyük kötü adamı olmak için Gru’nun önce dünyanın en ünlü kötü adamlar grubu olan Vicious 6 çetesini alt etmesi gerekiyor. Reebok’ın tarihi bağcıksız Instapump Fury modelinin bu amansız gruptan ilham alan asimetrik şekli, modelin bugüne kadarki en cesur yorumlarından biri.

Minions x Reebok Club C “Vicious 6”: Club C modeli, filmin 70’ler atmosferine ve Vicious 6 çetesinin giysilerinin desenlerine ve nostaljik renklerine gönderme niteliği taşıyor.

Minions x Reebok Instapump Fury “Minions”: Minion’ların ikonik sarı ve mavi renk paletine gönderme niteliğindeki bu canlı Instapump Fury yorumu, Minion’ların gözünden hayal edilerek, tasarlanmış.

Minions x Reebok Club C “Otto” : Klasik Club C modelinin çocuklara özel bu gösterişsiz, ancak parlak renkli yorumu, serinin en yeni Minion’u “Otto”nun gelişini kutlamak için tasarlandı.

Koleksiyon, 1 Ekim’den itibaren Reebok.com.tr’de https://www.reebok.com.tr/minions sayfasında satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.