Yılbaşı Ruhu Victoria’s Secret’ta Başladı

Victoria’s Secret, bu sene de yeni yılda kendinizi daha güzel ve seksi hissetmenizi sağlamak için yanı başınızda. Victoria’s Secret’ın sevilen koleksiyonlarından Dream Angels, Very Sexy, Body by Victoria ve daha fazlası yeni yıla özel tasarımlar ve ışıldayan dokunuşlarıyla adeta bir kutlama şenliği tadında karşımıza çıkıyor. Benzersiz seksi ve günlükiç çamaşırı koleksiyonlarından, sıktığınız anda kendinizi eşsiz hissedeceğiniz parfümlere, içinde Yılbaşı ruhunu ve konforunu hissedeceğiniz ekoseli pijamalardan lüks hediye setlerine kadar yüzlerce alternatifin bulunduğu Victoria’s Secret Holiday Koleksiyonu’nda kendiniz dâhil tüm sevdikleriniz için mükemmel yeni yıl hediyelerini bulmak mümkün!

Bu yıl Victoria’s Secret Holiday Koleksiyonu ile Yılbaşı ruhunu hissettirecek seksi iç çamaşırlarıyla kalbinizi fethetmeye geliyor. Çekiciliğin romantik yorumu Dream Angels ile muhteşem detaylara ve rüya gibi dantellere sahip korse büstiyerlere, iç çamaşırı takımlarına ve jartiyerlerle yılbaşı gecenizin tadını çıkarmaya hazır olun.

Tüm hatlarıyla şüphesiz en seksi koleksiyon olan Very Sexy ile; içinde kendinizi bir film yıldızı gibi hissettirecek dantel detaylı saten gecelikler ve teddyler, parlak askılarıyla ışıl ışıl görüneceğiniz sütyenler ve şık satenpijama takımları Victoria’s Secret’ta sizleri bekliyor…

Karşı konulmaz rahatlığıyla her gün giymek isteyeceğiniz koleksiyon Body By Victoria ise farklı destek seviyelerine göre veya dolgusuz stillere, straplez sütyenlerden dekolteli alternatiflere kadar birçok farklı seçenekle en doğru sütyeni Victoria’s Secret Holiday koleksiyonunda keşfedebilirsiniz.

Kış aylarının vazgeçilmezi mükemmel yumuşaklığa sahip sabahlıklar, yılbaşı ruhunu vücudunuzda hissettiren kırmızı renkli iç çamaşırları ve adeta içinizi ısıtacak termal pijama takımları Victoria’s Secret’ın yeni Holiday koleksiyonunda yer alıyor.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir