Caz Müzik Severler Aralık Ayında Jazz Company’de Buluşuyor

Elite World İstanbul-Taksim bünyesinde yer alan Jazz Company, aralık ayında caz müzik severleri hayatına renk katmaya devam ediyor.

Her cuma 22.00-01.00 saatleri arasında birbirinden değerli müzisyenlerin sahne alacağı canlı caz gecelerinde, ilk performans 2 Aralık akşamı Sevil Esen tarafından gerçekleştirilecek.

9 Aralık gecesi ise dünyanın önde gelen müzisyenlerinden Wynton Marsalis, Herlin Riley ve Scott Henderson gibi pek çok caz müzisyeniyle aynı sahneyi paylaşan Kubilay Kan, misafirlerine keyifli ve müzik dolu anlar yaşatacak. 16 Aralık akşamı ise Naci Tanrıyar ve Eda Keske sahne alarak unutulmaz caz şarkılarını Elite World misafirleri için seslendirecek.

31 Aralık Yılbaşı akşamında ise Elite World İstanbul-Taksim’in misafirleri Sevil Esen’in söylediği şarkılarla 2023’e keyifli bir başlangıç yapacak.

Misafirlerini caz dünyasında keyifli bir geceye davet eden Jazz Company, yeni sezonda sunduğu müzik ziyafetinin yanı sıra yiyecek- içecek menülerindeki yenilik ve sürprizleriyle de beğeni toplamaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir