Bu Kış Shiseido’nun Pembe Tonlarıyla Doğal Işıltınızı Ortaya Çıkartın

Shiseido en sevilen ürünleri ile kışın doğal bir görünüm yakalamak isteyenler için pembe tonlarını vurguluyor.

Doğal pembe yanaklar ve parlak göz pınarlarıyla uygulayan herkesi adeta bir kar perisine dönüştüren “i am cold” makyaj trendi son zamanlarda makyaj bloggerlarının ve dijital dünyanın en çok tercih ettiği görünümlerden biri olmayı başarıyor. Shiseido’nun 150 yıllık uzman ellerinden çıkan, en özel makyaj ürünleriyle sizde soğuk havaların doğal pembeliğini cildinize yansıtın.

Shiseido Synchro Skin Self Refreshing Cushion Compact

Tüm cilt tipleriyle uyumlu olan Synchro Skin Self Refreshing Cushion Compact gün boyu cildinize taze bir görünüm veriyor. Shiseido’nun ActiveForce™ Technology formülüyle zenginleştirilmiş yapısı ile gün içinde kendi kendini tazelerken, ısı, nem ve yağ gibi etkenlere karşı direnç gösteriyor. Makyajınızda doğal bir bitiş yakalayan Synchro Self Refreshing Cushion Compact, 4-Fold Teknolojisi sayesinde hava ve çevre kirliliği gibi etkenlerin cilde zarar vermesini önlüyor.

Shiseido Minimalist Whipped Powder Blush

Hafif ve yumuşak yapısı ve dayanıklılığıyla göze çarpan Minimalist Whipped Powder Blush, Kokei rengiyle cildinize doğal ve canlı bir pembelik kazandırıyor. Yanaklar, gözler ve dudaklarınızda kullanabileceğiniz bu benzersiz ürün ipeksi, mat ve yumuşak bir bitiş sağlıyor.

Shiseido Modernmatte Powder Lipstick

Modernmatte Lipstick, 8 saat boyunca görünümünü koruyan, yumuşak ve mat dudaklar elde etmenizi sağlıyor. Hafif yapısının yanı sıra içeriğindeki balmumu ve yağların kusursuz birleşimi sayesinde dudaklarınızı nemlendiriyor ve dudaklarınıza pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir