bateri

Sağlık ve Müzik Aletleri, Kiralabunu ile kapınızda

Cep telefonundan robot süpürgeye, televizyondan kulaklığa 15 kategoride 700’ün üzerinde ürününün kiralandığı Kiralabunu.com, tüketici talepleri doğrultusunda her geçen gün ürün portföyünü genişletiyor. Kiralamayı satın almaya alternatif olarak Türkiye genelinde yaygınlaştırmayı hedefleyen platform, son olarak bünyesine iki önemli kategori daha ekledi. Kiralabunu, artık sağlık ve müzik aletlerini de kiralama imkânı sunuyor.

2021 yılında Sinan Ventura, Alper Erdem, Cenk Yılmaz ve Elif Kapıcı ortaklığıyla kurulan Kiralabunu.com, hızlı büyümesiyle dikkat çeken platformlar arasında başı çekiyor. Cep telefonundan robot süpürgeye, televizyondan kulaklığa 15 kategoride 700’ün üzerinde ürününün kiralandığı platformda, yıl sonunda kadar ürün sayısının 1000’e çıkarılması hedefleniyor. Elektronik ürünleriyle başlayan kiralama sistemine 1 yıl önce anne-bebek ürünleri dahil oldu. Şimdi ise uygun fiyatlara aylık ödemelerle sağlık ürünleri ve müzik aletleri de ürün skalasına eklenmiş bulunuyor.

Bateri de var, oksijen ölçer de…

Cihazların ömrünü uzatıp elektronik atıkların azaltılmasına katkı sağladıklarını belirten Kiralabunu Kurucu Ortağı Elif Kapıcı, “Sürdürülebilir, dönüştürülebilir ekonominin bir paydaşıyız. Yüksek fiyatlar, deneme amaçlı kullanım isteği kiralama sektörünü büyütüyor. Kiralabunu da bu doğrultuda yeni kategoriler açarak hem sürdürülebilir sisteme katkı sunuyor, hem de satın almaya alternatif yaratıyor” dedi.

Tüketici taleplerinin sağlık ve müzik aletleri sektörlerinde de kiralama ihtiyacını ortaya koyduğunu ifade eden Kapıcı, ”Sadece deneme için alınan ya da dönemsel olarak kullanılacak bateri, mikser, mikrofon, pikap ve daha nice müzik aletini kiralama imkanı sunuyoruz. Sağlık sektöründe de masaj minderinden tekerlekli yürütece, oksijen ölçerden buhar makinesine kadar sağlıklı yaşam alanında aklınıza gelebilecek pek çok ürünü kiralıyoruz” diye anlatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir