Vakkorama’dan Çocuklar İçin Yepyeni Bir Marka: Vakkorama Junior

Vakkorama Junior, 5-13 yaş arasındaki çocuklara yönelik zamansız tasarımlarıyla, çocuk modasındaki trendleri belirliyor. Vakkorama’nın eğlenceli, renkli ve stil sahibi dünyasını çocukların hayal gücüyle bir araya getiren Vakkorama Junior; kış sezonuna özel, konforlu ve işlevsel tasarımlarıyla çocukların renkli hayal dünyalarını stillerine taşıyor.

Vakkorama Junior kış koleksiyonunda seçilen kumaşlar, uzun süreli kullanıma uygun sürdürülebilir özellikler taşıyor. Çocukların dünyasındaki renkleri koleksiyona yansıtan Vakkorama Junior, minik kullanıcılarına sınırsız hareket özgürlüğü sağlıyor.

Doğa ve gezegenin geleceği konusundaki duyarlılığını, çocuk koleksiyonuyla da özdeşleştiren Vakkorama, renk, grafik ve kumaşlarda doğadan ve çocukların hayal gücünden ilham alıyor. Flannel, kadife, polar ve örgü gibi doğal dokulu konforlu kumaşların ve doğal tonların ağırlıkta olduğu detaylarla zenginleşen koleksiyonda, çocukların ihtiyaç duyacağı tüm tasarımlar yer alıyor. Dış giyimde modüler ve fonksiyonel detaylar ön plana çıkarken, örme ve çift taraflı kumaşlarıyla pantolon, ceket, sweat ve yelekler koleksiyonun ilgi çekici hatlarını oluşturuyor. Renkli koleksiyonda elbise, bluz, etek, şort, tulum, gömlek, hırka, kazak, tişört, sweatshirt, pantolon, spor pantolon ve ceketler yer alıyor.

Hayatın içinde, çocuk modasının en konforlu yansıması olan Vakkorama Junior, seçili Vakkorama mağazaları ve online’da satışa sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir