Suya ve toza dayanıklı JBL, 12 saat kesintisiz müzik deneyimi sunuyor

Ses teknolojisi ve tasarım konusunda öne çıkan ürünleriyle dünyanın en çok tercih edilen markalarından biri olan JBL, yeni ürünü Flip 6 bluetooth hoparlörünü Türkiye’de müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Kullanıcılarına kusursuz ses deneyimi sunan Flip 6 hoparlör, IP67 yalıtım standardındaki su, toz geçirmeme özelliği ve 12 saatlik kullanım süresiyle fark yaratıyor.

Ses teknolojisi alanında kulaklık ve hoparlörleriyle fark yaratan JBL, yeni taşınabilir bluetooth hoparlörü Flip 6’yı Türkiye’deki müzik severlerle buluşturuyor. JBL’in ikonlaşmış taşınabilir hoparlör tasarımına sahip Flip 6, güçlü tasarımı güçlü sesle bir arada sunuyor.

IP67 yalıtım standardındaki su ve toz geçirmeme özelliği ile her türlü hava koşulunda istenilen her yerde kullanım sunan JBL Flip 6, tek bir şarjla 12 saate kadar oynatma süresi ile kesintisiz müzik deneyimi vadediyor.

Daha yüksek, daha güçlü ses

İki yönlü hoparlör sistemiyle yüksek, güçlü ve kristal netliğinde ses sunan, Bluetooth 5.1 desteğine sahip JBL Flip 6’ya, PartyBoost özelliğiyle iki adede kadar akıllı telefon veya tablet kablosuz olarak bağlanabiliyor, sırayla müziğin keyfi çıkarılabiliyor. Ayrıca USB-C şarj koruması sunan JBL Flip 6, su ve tuz gibi dış etken algıladığında fişin çekilmesi için bir hatırlatma sesi ile kullanıcılarını uyarıyor. Teknolojisinin yanında ambalajıyla da fark yaratan hoparlör, yüzde 90’ın üzerinde geri dönüştürülebilir kağıt bazlı ve soya mürekkebinin kullanıldığı çevre dostu kutusunda satışa sunuluyor.

JBL Flip 6 hoparlör çeşitleri önde gelen teknoloji mağazaları ile online satış noktalarında her tarza uygun farklı renk seçenekleri ile müzikseverlerle buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir